استایل مینیمال

استایل مینیمال

استایل مینیمال یکی از سبک های مد و فشن است که سادگی بیش از هرچیزی توش مهمه. این سبک اول یک متد برای تولید آثار هنری دهه ۱۹۶۰ میلاد بوده و در مجسمه سازی و نقاشی خیلی پیشرفت کرد ولی به تدریج این سبک راهش را به دنیای مد و فشن باز کرد . حالا استایل مینیمال یکی از محبوب ترین سبک های مینیمال است.

استایل مینیمال

استایل مینیمال یا مینیمالیست

استایل مینیمال یا مینیمالیست یعنی سادگی دراستایل و سبک پوشش یا حتی زندگی. توی این استایل بر خلاف استایل ماکسیمال طرح های شلوغ و پر زرق و برق و بزرگ و عجیب و رنگ های خیلی جیغ جایی ندارد و در کل از هر چیزی به صورت حداقل و بیشتر در صورت نیاز استفاده میشود .

در این استایل رنگ های یکدست و خنثی مثل سیاه و سفید ، خاکستری ، کرم ، شیری و رنگ های نود بیشترین و رنگ های جیغ کمترین کاربرد را دارد. لازمه بدونین پالت های رنگی این سبک توو استایلتون محدود است و معمولا باید حداقل دو یا حداکثر سه یا چهار رنگ رو تووی استایلتون قرار بدید. استفاده از اکسسوری هم توی این استایل با محدودیت هایی مواجه و نباید خیلی پر زرقو برق و توی چشم باشد. کیف های کوچک ، کفش هایی با رنگ های خنثی و زیور آلات کوچک با رنگ های نقره ای ، طلایی و رزگل ، برای داشتن یک استایل مینیمال خیلی مناسب است.

استایل مینیمال

استایل مینیمال مخالف پترن و طرح های مختلف لباس نیست

این استایل مخالف پترن و طرح های مختلف لباس نیست اما معتقد بهتره این پترن ها رنگ های خنثی داشته باشند و خیلی درشت و بلند نباشند یادتون باشه مثل استایل ماکسیمال این پترن ها رو با هم استفاده نکنید و توی استایلتون فقط یک نوع پترن با پالت رنگی هماهنگش قرار بگیره. .وقتی میگیم پالت های رنگی  استایل مینیمال رنگ های خنثی و نوده ، به این معنی نیست که رنگ های دیگه هیچ جایی توی کمد مینیمالیست ها ندارند اما استفاده از این رنگ ها اصول خاصی دارد و شما نمیتونید چند رنگ مختلف را هم زمان توو استایلتون استفاده کنید.

لباس هایی که از کمد یک مینیمالیست بیرون نمیرود

و اما بریم سراغ لباس هایی که هیچ وقت از کمد یک مینیمالیست بیرون نمیره ، داشتن تیشرت ، شومیز یا بافت سفید ، مشکی و رنگ های نود شلوار جین آبی یا مشکی و کتونی سفید و کالج مشکی یا رنگ نود خیلی ضروریه چون به راحتی میشه اونارو توی استایل های مختلف گنجوند و با رنگ های دیگه ترکیبشون کرد.

استایل مینیمال

 

برای دیدن ویدئو مربوط به این بخش ، رو آن کلیک کنید.

 

دیدگاه ها درباره این مطلب