جدیدترین برنامه مد هیلاری داف

جدیدترین برنامه مد هیلاری داف

هیلاری داف

هیلاری داف

هیلاری داف ، بازیگری با دو فرزند و سومی که در راه است  ، هر چیزی را که فکرش را بکنید در مورد حقه بازی مادرانه با یک برنامه کاری شلوغ می داند . در حدود پنج ماه گذشته ، داف در شهر نیویورک مشغول تصویربرداری فصل هفتم سریال تلویزیونی جوان تر بوده است . اما داف که به زودی به سررسیدش نزدیک می شود ، داف اکنون به ماموریت مهم مادر بودن برای فرزندانش در خانه در کالیفرنیا بازگشته است . داف هفته گذشته تلفنی گفت : “من خیلی خوشحالم که الان و با سگهایم در آفتاب به حیاط خانه برگشتم و احساس خوب من وقتی است که دخترم در حال چرت زدن است و احساس خیلی خوبی دارد .”

 

علاوه بر سریال جوان تر ،  داف همچنین مشغول همکاری جدید خود با برند Smash + Tess ، یک لباس راحتی و لباس خواب کانادایی است . داف می گوید : “من چند سال است که لباسهایشان را می پوشم .” “وقتی [بنیانگذار  Ashley Freeborn] تماس گرفت ، احتمالاً دو ماه از قرنطینه در لس آنجلس گذشته بود ، و من به مدت ۱۱ هفته اجبارا معلم کلاس دوم فرزندم بودم – بنابراین من مثل جهنم بودم ، من پایین کاری خلاقانه انجام دهم . ” داف به عنوان یک مادر ، مجموعه ای با الهام گرفتن از کمد لباس خودش طراحی کرد ، جایی که او دائما به دنبال لباس هایی است که راحتی را با سبک ادغام کند . این شامل مواردی مانند لباس خواب و حتی لباس راحتی ( لباس رامپر ) ، در اندازه های XXS تا XXXL است.

هیلاری داف و دخترش

هیلاری داف و دخترش

هیلاری داف می گوید این خط تولید ، که از فردا راه اندازی می شود ، گزینه های مادران (و افراد تپل) را ارائه می دهد که هر دو راحت هستند و بخاطر هیکل بزرگ کنار هم قرار می گیرند بارداری با فرزند سوم خود قطعاً نحوه برخورد هیلاری داف با طرح ها را شکل داده است . او می گوید: “من تازه باردار شده ام ، بنابراین ایجاد مجموعه ای از لباس ها که می دانستم در لحظه به نظر من زیبا می آید و سپس در طول بارداری با من رشد می کند بسیار سرگرم کننده بود . این حاملگی نیست ، اما از نظر اندازه شامل است و برای بدن همه خوب به نظر می رسد.” داف می گوید که رامپرها در طول دوران بارداری لباس قهرمان او بوده اند و سبک های متنوعی وجود دارد که متناسب با سلیقه های مختلف است . یک کفپوش مشکی با بالشتک های شانه وجود دارد که برای لباس های دور کمر مناسب است . داف می گوید : “همه در جلسات بزرگنمایی در خانه نشسته اند ، بنابراین احساس می کنم راحت است ، اما کمی شیک تر است.” داف همچنین می گوید: “من با هر دهه ۷۰ وسواسی هستم”. او حتی برای بچه ها مینی رامپر تهیه کرده بود .

 

جدیدترین برنامه مد هیلاری داف ، این بازیگر به عنوان یک مادر در حال حرکت می گوید رویکردش به مد به طور کلی تغییر کرده است  . داف می گوید: “من تمایل دارم لباس های خیلی کرکی بیشتری بپوشم .” “من وقت زیادی برای صرف یک لباس دقیق در کنار هم ندارم . من می خواهم راحت باشم و بتوانم در طول روز حرکت کنم ، اما همچنان رو به پیشرفت هستم . و این همیشه انجام نمی شود ! اما رنگ های اساسی و لوازم جانبی را با کیف و کفش سرگرم کننده دوست دارم .

من یک گوشواره بزرگ را دوست دارم . ” او همچنین از پیدا کردن هک های مختلف برای لباس پوشیدن بی روح از خط جدید خود لذت برده است . داف می گوید : “من همین کت بلیزر مردانه Isabel Marant را بسیار زیبا خریداری کردم ، تقریباً تا زانو است و توید است .” “من آستین ها را بالا زده و روی آن می گذارم. و من این چکمه های انگشتان مربع را دارم – این همان روشی است که یک روز دیگر پوشیدم. ”

هیلاری داف

هیلاری داف

داف می گوید ، حتی اگر تمایل به لباس پوشیدن داشته باشد ، حتی اگر فقط در خانه بماند ، می گوید مثل هر مادر دیگری با سبک بارداری دست و پنجه نرم می کند . او نیاز به قطعات ساده ای را می فهمد که می توانید بدون تأمل زیاد روی آنها بریزید ، چیزی که در قلب خط Smash + Tess او است. داف می گوید: “لباس های بارداری ظاهر زیبایی ندارند و جذابیتی ندارند.

حتی در اواخر بارداری ، شما خیلی خنده دار هستید . شما تمایل به پوشیدن لباسهای بزرگ دارید که بزرگتر از آنچه هست به نظر می رسند . گرچه من از تیراندازی [جوان تر] بیرون آمدم و مجبور شدم این لباس های شگفت انگیز را بپوشم . من مثل این بودم ، در این کار عالی به نظر می رسم – اما ما یک لباس خیاطی در صحنه داشتیم و کسی به من سبک می داد. من هرگز نتوانستم در زندگی واقعی و روزمره به این مهم دست پیدا کنم! ”

 

منبع : مجله ووگ ایتالیا

شبکه آموزشی مد

دیدگاه ها درباره این مطلب