۱۰ استایل خاص و جذاب با پیراهن چهارخونه برای خانم‌ ها

۱۰ استایل خاص و جذاب با پیراهن چهارخونه برای خانم‌ ها

پیراهن های چهارخونه یکی از مهمترین موارد در کمد لباس شما هستند ، این پیراهن های ساده و ارزان تنوع مناسبی در رنگ ها و طرح ها دارند و شما می‌توانید آنها را در تمامی فصل ها و موقعیت ها بپوشید و با آیتم های مختلف ست کنید . با ما در مجله ی دیجی استایل همراه باشید تا شما را با دوازده استایل جذاب و کاربردی با پیراهن‌ چهارخونه آشنا کنیم.

۱. ترکیب پیراهن چهارخونه و شلوار

در فصل های بهار و تابستان ترکیب یک پیراهن نخی چهارخونه ی خنک با شلوار جین یا کتان یکی از ترکیب های مناسب و کاربردی برای استایل های روزمره و کاربردی محسوب می شود . همچنین می توانید با پوشیدن یک تاپ یا تی‌شرت زیر این پیراهن ها ، ترکیب های منحصر به فرد و جذابی را به وجود بیاورید . یکی از جذاب ترین استایل ها برای فصل تابستان ترکیب شلوار جین ، کفش های اسنیکر سفید ، پیراهن چهارخونه قرمز و تاپ سفید رنگ است . همچنین ترکیب شلوار های جین ، پیراهن چهارخونه و کفش  کانورس هم ‌رنگ با پیراهن چهارخونه هم یکی از استایل های جذاب و دوست ‌داشتنی روزمره است.

ترکیب دامن‌های کوتاه و بلند ساده با پیراهن‌های چهارخونه ترکیب بسیار دوست‌داشتنی و جذابی به نظر می‌رسد که هم برای میهمانی‌ها و هم برای استایل روزمره مناسب است. فقط در انتخاب رنگ دقت کنید و سعی کنید رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید با یکدیگر هارمونی داشته باشند.

۲ . ترکیب پیراهن چهارخونه با جلیقه

در تمامی فصل های سال ، علل خصوص در بهار و پاییز می‌توانید پیراهن های چهارخونه رنگارنگ و زیبای تان را با جلیقه های مختلف ست کنید و بپوشید . در فصل های گرم‌تر سال جلیقه های پارچه‌ای و جین و در فصول سرد جلیقه های گورتکس ، جلیقه های خز و بافتنی پیشنهاد میشود . نکته ی مهم این است که در ترکیب رنگ ها با یکدیگر دقت کنید تا هارمونی لازم را با هم داشته باشند . به عنوان مثال ترکیب جلیقه ی جین با پیراهن چهارخونه ی قرمز ترکیبی جذاب و ترند روز محسوب میشود و یا ترکیب پیراهن های چهارخونه ی آبی رنگ با جلیقه های کرم بافتنی ترکیبی کاربردی و جذاب برای فصل پاییز و زمستان است.

۳٫ پیراهن‌ چهارخونه برای خانم های سایز بزرگ

برای این گروه از خانم ها پیراهن های چهارخونه یکی از بهترین انتخاب هاست . مناسب با رنگ موها و چهره تان رنگی مناسب را انتخاب کنید و یک استایل جذاب و روزمره بسازید. به عنوان مثال اگر پوستی روشن و موهایی مشکی دارید، یک پیراهن چهارخونه‌ی قرمز مشکی یا سفید مشکی همراه یک رژ لب قرمز شما را بسیار زیباتر خواهد کرد.

۴٫ ترکیب پیراهن‌های چهارخونه با بلیزرها و کت‌های کوتاه

این ترکیب هم برای استایل روزمره و هم برای قرار های کاری و رسمی ترکیب مناسبی به نظر میرسد . این ترکیب را هم با شلوار و هم با دامن‌ های مختلف می‌توانید امتحان کنید. به عنوان مثال یک کت جین آبی رنگ با پیراهن چهارخونه ی قرمز ترکیب بسیار جذابی برای استایل خیابان و روزمره محسوب میشود و ترکیب یک کت و شلوار خوش فرم و خوش رنگ با پیراهن چهارخونه ترکیبی عالی و شیک برای محل کار و قرار های رسمی است.

۵٫ ترکیب پیراهن های چهارخونه با اورکت ها و روپوش های بلند

این ترکیب شیک برای محل کار و قرار های رسمی فوق العاده است . یک کت بلند شتر‌ی رنگ ، یک جین تیره و یک پیراهن قرمز چهارخونه را با کفش های پاشنه بلند ست کنید و از استایل جذابتان لذت ببرید . همچنین در فصل زمستان و پاییز انواع ژاکت های گشاد و بلند، روپوش ها و بارانی ها را می‌توانید با پیراهن های چهارخونه ست کنید . فقط هارمونی رنگ ها را هم در نظر بگیرید . کفش‌‌های پاشنه بلند و یا بوت های بلند بهترین انتخاب برای این استایل هستند.

۶٫ ترکیب لباس های چرمی با پیراهن چهارخونه

یکی از ترکیب های مد روز و جذاب ترکیب چرم مشکی با پیراهن های قرمز و مشکی چهارخونه است. این ترکیب را هم با شلوارها و هم با دامن های چرم می توانید ست کنید و یک استایل مناسب برای محل کار و قرار های رسمی به وجود بیاورید. علاوه بر این ترکیب پیراهن های قرمز چهارخونه و کت های چرم نیز جلوه ای متفاوت و جذاب به استایل شما خواهد داد.

به غیر از رنگ های قرمز و مشکی از رنگ های دیگر هم می‌توانید در استایل خود استفاده کنید و به خاطر داشته باشید که کفش ها و بوت های چرمی هم بهترین انتخاب برای این استایل به شمار می روند.

۷٫ لایه بندی پیراهن های چهارخونه در فصول سرد سال

لایه بندی راهی عالی برای استایل دادن به پیراهن های چهارخونه در فصل زمستان است. پیراهن چهارخونه تان را بر‌‌تن کنید و سپس بر روی آن یک پلیور یا بلوز جلو‌ بسته بپوشید . برای روی پلیور از ژاکت، بلیزر ، کت بلند یا هر چیز دیگری که دوست دارید می‌توانید استفاده کنید؛ خواهید دید که یقه‌ها و سرآستین های چهارخونه ای که از زیر پلیور شما بیرون آمده اند استایل جذابی را با سایر آیتم هایتان تشکیل می دهند . این لایه بندی استایل زمستانی شما را شیک تر کرده و به آن جلوه ی زیبایی می دهد.

همچنین می توانید بلوز یقه اسکی بپوشید و روی آن یک پیراهن چهارخونه با رنگ متناسب بر تن کنید و سپس روی آن کاپشن ،  اورکت و یا ژاکت پشمی بپوشید. ترکیب پلیور سفید، شلوار جین آبی روشن و پیراهن چهارخونه ی صورتی و یا قرمز یکی از جذاب ترین ترکیب ها برای استایل زمستانی و پاییزی با پیراهن چهارخونه است.

۸٫ ترکیب پیراهن های بلند چهارخونه با کمربند

این ترکیب هم یکی از ترکیب های کژوال و جذاب لباس های چهارخونه است . یک پیراهن چهارخونه ی گشاد یا با سایز معمولی بپوشید و با کمربند به آن استایل دهید . می‌توانید آن‌ را با شلوارک یا جوراب شلواری هم ست کنید . بوت های بلند بهترین انتخاب برای این ترکیب هستند.

۹٫ بستن پیراهن های چهارخونه به دور کمر

بدون در نظر گرفتن اینکه از چه نوع لباسی استفاده می‌کنید ‌، بستن یک پیراهن چهارخونه به دور کمر‌ استایل‌تان را راحت و کاربردی نشان می‌دهد . این ترکیب یکی از بهترین استایل‌ها برای خیابان است.  علاوه بر جذابیت ظاهری ، این استایل بسیار کاربردی هم است . به عنوان مثال در بهار یا اواخر تابستان که هوا دائم در حال گرم و سرد شدن است ، این پیراهن‌های چهارخونه که به دور کمر خود بسته‌اید برای شما بسیار مفید هستند و هر زمان سردتان شد می‌توانید پیراهن تان را تن کنید.

۱۰٫ ترکیب پیراهن‌ چهارخونه با جامپ سوت یا سارافون

این ترکیب هم یکی از ترکیب‌های جذاب برای استایل روزمره محسوب می‌شود. می‌توانید یک جامپ‌سوت یا سارافون انتخاب کنید و در زیر آن متناسب با رنگ سارافون یا جامپ‌سوت یک پیراهن چهارخونه بپوشید. پیراهن چهارخونه با رنگ‌بندی‌های جذاب و متنوعش به جامپ‌سوت یا سارافون‌تان جلوه‌ی خاصی می‌بخشد.

سخن آخر

به سراغ کمد لباستان بروید و پیراهن‌های چهارخونه‌تان را بیرون بیاورید. حالا با در نظر گرفتن موقعیت، فرم بدن و استایل شخصی‌تان و با توجه به دوازده استایل معرفی شده از بین سایر آیتم های کمد لباس‌تان ترکیب‌هایی زیبا، کاربردی و خوش‌رنگ انتخاب کنید.

در هنگام انتخاب پیراهن‌های چهارخونه به ترکیب رنگ آن با پوست و مو هم دقت کنید. اگر نمی‌خواهید چهارخونه‌ها بدن شما را درشت‌تر از آنچه هست نشان دهند بهتر است از طرح های چهارخونه‌ی ریز‌تری استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید که استفاده از اکسسوری‌ها در هر یک از استایل‌های ذکر شده اهمیت زیادی دارد، همچنین در انتخاب اکسسوری‌ها تناسب رنگ را در نظر بگیرید و با توجه به موقعیت، طوری اکسسوری‌هایتان را انتخاب کنید که استایل‌تان بیش از حد شلوغ و یا پر زرق‌و‌برق نباشد.

 

دیدگاه ها درباره این مطلب