پایان فصل اول استایل شو

پایان فصل اول استایل شو

 

پایان فصل اول استایل شو یا همان مصاحبه های شبکه آموزشی مد به مجریگری جناب آقای یاسر صیدی  و اسپانسری لوازم خانگی لوکس اوپیا به پایان فصل اول رسید و به زودی شروع فصل دوم این مصاحبه ها آغاز میشود.

 

  • تصویربرداری مصاحبه های شبکه  از ۱ مرداد ۱۳۹۹ آغاز شد و بعد از ضبط سکانس ها در لوکیشن های مختلف فصل اول این مجموعه در تاریخ ۱ آبان به ایستگاه پایانی رسید.

 

  • در این فصل از مصاحبه های مجموعه با افراد معتبر و مشهوری همچون ( آقای امیرحسین مهدی زاده ، خانم میترا تمجیدی ، خانم آزاده عسگری ، محسن نیکوسخن و … ) انجام شد.

 

  • یکی از مهمترین اهداف ساخت این مجموعه افزایش اطلاعات علاقه  مندان این حوزه به صنعت مد و استایل و طراحی لباس است که توانسته ایم برای اولین بار بصورت تخصصی این هدف را دنبال و ادامه بدهیم. یکی از دغدغه های جناب آقای یاسر صیدی مدیر مجموعه شبکه آموزشی کمبود اطلاعات در این حوزه در کشور ایران می باشد که با راه اندازی این برنامه توانسته نقص را در کشورمان جبران کند.

 

  • از این رو برنامه ریزی های دقیق و حساب شده ای برای شروع و پخش فصل دوم مصاحبه ها انجام شده تا بتوانیم نیاز مخاطبانمان را به بهترین شکل ممکن رفع نماییم تا کوچک ترین سوالی برای دوست داران این حوزه نماند.
برای دیدن مصاحبه های این فصل می توانید به قسمت ویدیو های سایت  مراجعه کنید.
همچنین شما مخاطبان عزیز می توانید با ارائه انتقادات و پیشنهادات خود در قسمت نظرات این پست در راستای بهتر شدن فصل  های بعدی این مجموعه ما را یاری فرمایید.

یک دیدگاه برای "پایان فصل اول استایل شو"

  1. mohammad گفت:

    چه زود تموم شد … منتظرم فصل جدید شروع بشه

دیدگاه ها درباره این مطلب