پارچه های مناسب فصل تابستان

پارچه های مناسب فصل تابستان

اگر قصد انتخاب لباس یا خرید پارچه برای فصل تابستان را دارید سعی کنید از رنگ‌های روشن و شاد انتخاب کنید. همه میدانیم که رنگ‌های روشن در فصول گرم سال به دلیل جذب نکردن گرما گزینه های مناسب‌تری هستند.

درمورد جنس پارچه‌ای که انتخاب می‌کنید هم باید یادآور شویم که پارچه‌های نخی که درصد پلی استر کمتری دارند و یا پلی‌استر ندارند گزینه‌ی بسیار مناسبی هستند.

در ادامه٬ مناسب‌ترین پارچه‌ها برای این فصل را معرفی می‌کنیم:

لنین: 

لنین پارچه ای سبک و راحت است که در سال‌های اخیر استفاده از آن بسیار ترند شده است. این پارچه از الیاف درخت کتان تولید می‌شود و برای مانتو و شلوار و شومیز در این فصل گزینه بسیار مناسبی است.

تابستان چه پارچه‌ای برای لباس انتخاب کنیم ؟

پارچه‌های نخی:

سال‌هاست استفاده از این پارچه‌ها برای این فصل پیشنهاد می‌شود و در واقع اولین گزینه انتخابی مادرها و مادربزرگ‌هاست.در سال‌های اخیر پارچه های نخی با طرح گلدار برای شومیز و مانتو مورد استقبال واقع شده است.

پارچه‌های نخی مناسب تابستان

ریون:

پارچه ریون از سلولز درختان تولید می‌شود. این پارچه ضخامت کمی دارد و بسیار خوش حالت و لخت است. این پارچه برای لباس‌ها و مانتوهای گشاد و راحت بهترین گزینه است و به دلیل لختی بسیار زیاد معمولا در لباس‌های مجلسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ریون پارچه مناسب تابستان

 

پارچه پنبه‌ای : 

از اسمش کاملا مشخص است که از الیاف گیاه پنبه بدست می آید. باعث عرق کردن در فصل های گرم نمی شود و امروزه طرح های بسیار جذابی از این جنس پارچه در بازار و تولیدی های پوشاک موجود است.

پارچه پنبه‌ای مناسب فصل تابستان

لی کاغذی: 

از گزینه‌های جذاب و خنکی که سال‌هاست از مد نرفته و احتمالا هرگز هم مد را ترک نخواهد کرد پارچه لی کاغذی است. جنس این پارچه به کتان شباهت زیادی دارد و مناسب افرادی است که سبک پوشش اسپرت دارند. استفاده از آیتم‌های لی کاغذی در استایل‌های تابستانی٬ نشانه‌ای از استایلیش بودن شماست.

لی کاغذی مناسب فصل تابستان

دیدگاه ها درباره این مطلب