همه چیز درباره برند ورساچه

معرفی برند ورساچه

یکی از برترین برند های حوزه مد و پوشاک برند لاکچری ورساچه می باشد . این برند در سال ۱۹۷۸ توسط جیانی ورساچه تاسیس شد ، ورساچه یکی از سود آور ترین برند های سبک زندگی در دنیا است ، لباس های نیمه رسمی و لباس های شب آن و همچنین رایحه ی خاص عطر های آن همه را شگفت زده کرد.

ورساچه

این برند مانند دیگر برند های معروف پوشاک ایتالیا(میلان) را به عنوان زادگاه خود انتخاب کرده است موسس این برند جیانی ورساچه می باشد که نام این برند از نام فامیلی موسسش الهام گرفته است . سرتاسر جهان روی بسیار خوشی به لباس های این برند نشان میدادند.

ورساچه

جایزه چشم های طلایی به دلیل طراحی برتر لباس سال نیز از جمله افتاخارات این برند میباشد با مرگ جیانی ورساچه خواهرش دوناتلا ورساچه مدیریت این شرکت را بر عهده گرفت و توانست موفقیت های برادر خود را ادامه دهد.

ورساچه

معنی آرم ورساچه

لوگو اصلی ورساچه طرحی از سر مدوسا است. در افسانه های یونان مدوسا زنی بود که پس از رنجاندن خدایان به یک عجوزه تبدیل گشت او در معبد آفرودیت توسط خدایی بنام پوسیدون اغوا شد و پس از آن موهایش که زیباترین قسمت آفرینش او بود تبدیل به مار هایی شد که هر کس به او نگاه میکرد به سنگ تبدیل میشد. شاید این موضوع سنبل جالبی برای انتخاب یک کمپانی مد نباشد اما جیانی ورساچه به ادبیات و افسانه های کلاسیک شیفتگی خاصی داشت و به دلیل تعاریف از  زیبایی اولیه مدوسا بود که این شکل را برای لوگو انتخاب کرد.

لوگو ورساچه

حاشیه هایی که دور تا دور نشان تجاری ورساچه دیده میشوند به گردونه مهر یا چلیپا شبیه است .اعتقاد به گردونه مهر به یکسری باور های مهرستایی که اشاره به خورشید دارد برمیگردد گرایش و نگاه به این نماد از چرخش زندگی بر اساس چرخش خورشید خبر میدهد

دیدگاه ها درباره این مطلب