نگاهی دقیق به لباس مجلسی آنیا تیلور-جوی

نگاهی دقیق به لباس مجلسی آنیا تیلور-جوی

نگاهی دقیق به لباس مجلسی آنیا تیلور-جوی

نگاهی دقیق به لباس مجلسی آنیا تیلور-جوی

شب گذشته در گلدن گلوب ، آنیا تیلور-جوی با لباس سبز Dior کوتور سفارشی منحنی خود توجه شبکه های اینترنتی را به خود جلب کرد  . نگاه جالب توجه احساس جشن می کرد ، و چرا نه؟ این جوان ۲۴ ساله برای بازی در نقش بث هارمون ، یک مهره شطرنج با استخوان های گونه بالا ، در The Queen’s Gambit برنده بهترین گلدن گلوب بازیگر نقش اول زن شد . (این نمایش همچنین برای بهترین سریال محدود نیز برنده شد.)

 

برای نگاه به بمب ، تیلور-جوی با معمار تصویر Law Roach و مدیر خلاق Dior Maria Grazia Chiuri همکاری کرد تا لباس مجلسی سبز و شنل همراه را درک کند . با چاشنی زرق و برق ، لباس با نیم تنه ای تکه تکه برای ایجاد حس بمب در دهه ۷۰ ارائه شد . موهای پینتینی پلاتین تیلور-جوی با قسمت کناری عمیق نیز به هاله یکپارچه سازی با سیستم عامل اضافه شده است . ایجاد لباس سه نفر و ۳۰۰ ساعت طول کشید . برای تکمیل این ظاهر ، تیلور-جوی از جواهرات Tiffany & Co. بیش از ۱ میلیون دلار ارزش داشت ، از جمله گوشواره های دارای بیش از ۱۸ عیار کل الماس .

نگاهی دقیق به لباس مجلسی آنیا تیلور-جوی

نگاهی دقیق به لباس مجلسی آنیا تیلور-جوی

ایده این لباس به روچ رسید ، که می خواست پس از یک سال شلوار عرق ، شکوه فرش قرمز را بازگرداند . “همه آن قسمت از آن را از دست می دهند . همه از دست فرش قرمز ، روپوش و جواهرات تنگ شده اند . “او از طریق تلفن به مجله ووگ گفته است . “همه ما در آرزوی آن هستیم.” کار در هنگام شیوع همه گیر – با تعداد کمتری از فرش های قرمز شخصی – برای روچ عادی جدید شده است. او می گوید: “این واقعا بر روند من تأثیر نمی گذارد.” “من واقعاً از کمی مجازی بودن لذت می برم زیرا شما بر محصول نهایی کنترل دارید. در فرش قرمز واقعی ، صدها عکاس از هر زاویه عکس می گیرند. ” قسمت مورد علاقه او از ظاهر “واقعاً پر زرق و برق و همچنین واقعاً جذاب”؟ تغییر رنگ سبز.

 

برای تیلور-جوی ، این رنگ برای او نیز قابل توجه بود ، زیرا منعکس کننده هر دو شخصیتی بود که شب گذشته نامزد شده بود: بث در The Queen’s Gambit و اما در فیلم اما. “من به معنای واقعی کلمه با کل ظاهر وسواس دارم و از این بابت بسیار سپاسگزارم. این احساس قدرتمندی را برای من ایجاد کرد و من واقعاً سبز بودن آن را خیلی دوست داشتم ، زیرا این رنگ برای بث ، اما و خودم مهم بود. ” “سبک من ، Law Roach ، و من با ماریا Grazia Chiuri و تیم او بسیار نزدیک همکاری کردیم. ما می خواستیم این یک لحظه خاص باشد و لباس نمادینی را که ما خیلی به آن اهمیت می دهیم منتقل کند. ” و چه لحظه خاصی بود.

 

ما می خواستیم جوان و مدرن به نظر برسد. لباس او دارای حال و هوای دهه ۷۰ بود ، بنابراین من می خواستم به آن تکیه کنم. آنیا چشمان باورنکردنی دارد ، بنابراین من مجبور شدم یک چشم دودی انجام دهم. ”

 

“آنیا تیلور-جوی” می گوید: “کفش های کاملاً مناسب سبز و متناسب با شب.”

دیدگاه ها درباره این مطلب