مدل معروف به الهه تاریکی

مدل معروف به الهه تاریکی

مدل معروف به الهه تاریکی ۲۴ ساله و سودانی است. او میگوید با وجود تمام تمسخرها و نگاه ها که در طول عمرش از طرف دیگران دریافت کرده ولی با رنگ پوست خود مشکلی ندارد و برای پیشرفت تلاش میکند. مدل سودانی بخاطر اندام مدلی و رنگ پوست بسیار تیره اش به شدت مشهور شده است. یکی از دلایل شهرت  Goddess of Darkness ( الهه تاریکی ) این است که او توانست به نوعی معیارهای زیبایی را به چالش بکشد.

مدل معروف به الهه تاریکی

مدل معروف به الهه تاریکی

وی در جنوب سودان متولد شده و در سن ۱۵ سالگی به ایالات متحده مهاجرت کرده است. او حالا ۵۳۰ هزار دنبال کننده دارد و اولین عکسهای او درکنار مدلها و سوپر مدلهایی بود که رنگ پوست روشنتری نسبت به او داشته  و همین تفاوت رنگ پوست، باعث معروف و محبوب شدن او شده است.

خودیا بارها گفته که از رنگ پوستش راضی بوده و تمایلی برای تغییر رنگ پوست خود ندارد و معتقد است که همین رنگ پوست متفاوت و خاص، دلیلی برای پیشرفت او خواهد بود.

خودیا به تدریج به یک چهره محبوب اجتماعی و نماد زیبایی تبدیل شد و الهام بخش خوبی برای تمام زنان و دختران در سرار جهان شده است. او نه تنها مدافع تنوع در صنعت مد و فشن است بلکه مدافع حقوق سیاهپوستان در سراسر جهان نیز می باشد. شاید به همین دلیل است که عنوان ملکه تاریکی را به اون نسبت داده اند. عنوانی که خودش نیز از آن راضی و خوشحال است.

شما عزیزان میتوانید برای دیدن پادکست این مدل، وارد لینک  خودیا دیوپ (ملکه تاریکی) شوید.

دیدگاه ها درباره این مطلب