شانل از روند ۵ ستاره زمستان خود رونمایی می کند

شانل از روند ۵ ستاره زمستان خود رونمایی می کند

جهت نمایش شاهزاده خانم ، در قلب سنت ژرمن-د-پرز ، برای نمایش شانل-زمستان ۲۰۲۱-۲۰۲۲٫ ویرجینی ویارد در داخل دیوارهای كاستل ، یكی از موسسات واقعی شب های پاریس ، یك کمد لباس نفسانی تصور كرد كه با ارجاعات لباس اسكی و جذابیت پاریسی جذاب است.

 

این سه شنبه ، ۹ مارس ، آخرین روز هفته مد پاریس با ریتم نمایش Chanel پاییز و زمستان ۲۰۲۱-۲۰۲۲ ارتعاش یافت. ویرجینی ویارد از این مجموعه گفت: “من نمی دانم این مد روز است ، اما من چیزی گرم و سرزنده می خواستم.”

 

و برای رونویسی این فضای صمیمی ، شانل تصمیم گرفته است چمدان های خود را در Castel قرار دهد. در تضاد ، کمد لباس زمستانی این خانه راحتی قطعات لباس اسکی و شیک یک شبح پاریسی را با هم ترکیب می کند و از طریق چشم دوتایی عکاسان Inez & Vinoodh زنده می شود. ۵ گرایش را که برای خواسته های مد ما برای زمستان آینده تنظیم می کند بزرگنمایی کنید.

 

روندهای زمستان آینده در نمایشگاه شانل چیست؟

مانتوهای فوق العاده بلند

کت طلای طلایی ، کت توئید طرح دار افسار یا شاه ماهی ، پوشیدن پیراهن با لهجه های نظامی ، ژاکت پوستی پوششی … ابعاد دراماتیک

کار با پا

در تضاد با طول بسیار زیاد کت های زمستان آینده ، Chanel جرات می کند مجموعه ای از پا را که با آزمایش مواد بخار و شفاف یا تعداد کمی لباس شب XXS مشاهده شده است. آخرین جزئیات؟ بازگشت نوشابه (نگاه کنید به نگاه ۵۳) ، در یک نسخه کاملا لوکس.

شیدایی جین

بر روی بوم جین شسته شده با جذابیت قدیمی ، خانه شانل امضای خود را دو برابر C می چسباند. جلوه ای باریک و گشاد ، شلوار جین را می توان در یک جفت چکمه جمع کرد و با لهجه های مدی پیراهن مردانه ، ژاکت کش باف پشمی یا کمد لباس بیرونی توئید را پیچ و تاب کرد.

لباس اسکی جدید

“این مجموعه ترکیبی از دو تأثیر است: فضای ورزش های زمستانی ، که من عاشق آن هستم ، و ایده خاصی از شیک جذاب پاریس ، از دهه هفتاد تا امروز.” فضای گرم زمستان ورزشی در یک کمد لباس شیک: لباس راحتی طراح با زیبایی یکپارچهسازی با سیستمعامل ، زیر ژاکت با علامت دو نشان C ، گره قهقرا و کت افسری که جلوه ای پف دار را نشان می دهد … اگر اسکی کوتور کنیم چه می کنیم؟

چکمه های هیبریدی

از آنجا که آنها نامه های نجیب خود را در فصول اخیر به دست آورده اند ، چکمه های اسکی جذابیت شیکی از هاله مد خانه Chanel به خود می گیرند. پیچ و تاب؟ در طول روز با یک خز مصنوعی راحت ، آنها شب را باز می کنند و جای خود را به بوت مچ پا دختر مهمانی ، با پاشنه های براق می دهند.

 

دیدگاه ها درباره این مطلب