تحلیل استایل نوید محمدزاده

تحلیل استایل نوید محمدزاده

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

استایل نوید محمدزاده

امروزه بسیاری از جوانان و نوجوانان از تیپ های سلبریتی ها مشهور و محبوب خودشان الگو می گیرند و مانند آن ها لباس های خود را می پوشند . آقای نوید محمدزاده یکی از چهره های جوان و مشهور سینمای این روزهای ماست که خیلی زود توانست به چهره ای سرشناس تبدیل شود .

از کار های نوید محمدزاده میتوان به مجریگری ، بازیگری سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان نامبرد . وی متولد ۱۷ مرداد ۱۳۶۵ در ایلام است که جوایز زیادی را نصیب خود کرده است . نوید محمد زاده توانست با نقش آفرینی در فیلم سینمایی عصبانی نیستم موجب تحسین بسیاری از منتقدین گردد ، تا جایی که بسیاری وی را شایسته دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد در « سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر » می دانستند . او ۲ بار پیاپی جایزه « سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد » در جشنواره فیلم فجر دریافت کرد و همچنین برنده تندیس بهترین بازیگر مرد جشن حافظ گردید.

تحلیل استایل نوید محمدزاده بازیگر فیلم ابد و یک روز یکی از جوان های سینمای ایران است که همیشه با استایل و تیپ خاصی در جشنواره ها و مراسم های مختلف حاضر می شود. محمدزاده جزو بازیگرانی است که استایل رسمی و غیر رسمی او همواره توسط کارشناسان این حوزه نقد می‌شود.

جایزه متفاوت‌ترین استایل بازیگران در مراسم‌ مختلف را باید به نوید محمدزاده داد ! لباس‌های او در جشنواره‌ها همواره مورد نقد قرار می‌گیرد . پوشیدن شلوارهای متفاوت و ست کردن آن با کفش‌های خاص از ویژگی‌های استایل اوست ! حتما به خاطر دارید که بیشترین واکنش کارشناسان این حوزه و مردم زمانی بود که عکسی از محمدزاده در حاشیه مراسم اکران فیلم ناهید در جشنواره کن پخش شد .

البته او بعد از انتشار این عکس نوشت؛ «برای مراسم رسمی جشنواره قطعا چنین لباسی را انتخاب نمی‌کنم و عکس در بخش دیگری از شهر گرفته‌شده که مربوط به  برگزاری مراسم جشنواره نیست». البته او قبل‌تر از این ماجرا هم با لباس‌های متفاوت و به‌نوعی عجیب در مراسم‌ مختلف ظاهر شده بود. به همین بهانه استایل متفاوت او شبکه آموزشی مد ، که از کارشناس حوزه استایل و پویا می باشد رفته‌ایم تا استایل و زبان بدن نوید محمدزاده را بررسی کنند.

 

2 دیدگاه برای "تحلیل استایل نوید محمدزاده"

  1. sara گفت:

    ممنون از مطالب مفیدتون عالی بود

  2. نگار گفت:

    بهترین بازیگره ایرانه عاشقشم

دیدگاه ها درباره این مطلب