استایل هنری یا آرتیستی چیست؟

استایل هنری (آرتیستی)

استایل هنری یا آرتیستی مناسب افراد خلاق و متفکر است که در همه زمان جزء سبک های پر طرفدار مد بوده است.این سبک لباس را بیشتر افراد هنرمند میپوشند تا خلاقیت و هنرمندی خود را نشان دهند.این سبک از پیروی کردن مد روز اجتناب میکند و سعی میشود تا چیزهای منحصر به فردی را انتخاب کنند. اگر شما اهل هنر یا هنرمند هستید میتوانید از استعداد های خلاقانه خود در این سبک استفاده کنید تا به عنوان یک هنرمند در موقعیت های حرفه ای و اجتماعی خود را معرفی نمایید.

ما به عنوان یک شبکه آموزشی مد تصمیم گرفتیم انواع سبک ها را در ساختن استایل براتون بررسی کنیم تا بتونید به سبک مورد علاقه ی خودتون تیپتون رو کامل کنید . اولین سبکی که میخوایم در موردش صحبت کنیم استایل هنری یا آرتیستی میباشد.

استایل آرتیستی یا هنری

این سبک خاص ترین سبک توی ساختن استایل است چون هرکس با سلیقه ی خاص خودش میتونه نوع و طرح لباسشو تعیین کنه ، شاید فکر کنید با انتخاب این سبک یا استایل شبیه یک بوم نقاشی میشید اما اینطور نیست وجود رنگ های مختلف و طرح های انتزاعی از ویژگی ها ی این سبک است و کسی که با این سبک لباس میپوشه در واقع بر اساس شخصیتش طرح لباس را انتخاب میکنه .

چگونه استایل هنری پدید آمد؟

استایل آرتیستی یا هنری یک جنبش مد در نیمه ی دوم قرن نوزدهم بود . این سبک مورد توجه و استفاده زنان و نقاشان برای لباس های روز مره قرار گرفت ، لباس های گشاد و راحت که اغلب آستین های بلند پف دار داشتن . در دهه ۱۸۸۰ میلادی لباس هنری در میان محافل هنرمندان برای زیبایی طبیعیش محبوبیت یافت احترام به کار دست و طراحی زیبا بسیار مورد توجه واقع شد .

استایل آرتیستی یا هنری

چطور یک استایل آرتیستی یا هنری خوب داشته باشیم؟

قبل از هرچیز باید ذائقه هنری خود را پیدا کنیم اگر اهل رنگارنگی و تنوع هستید در لباس پوشیدن خلاقیت دارید قطعا استایل آرتیستی یا هنری مناسب شماست .در استایل هنری از مدل مو گرفته تا طراحی کفش ها براساس مدل ذهنی هر فرد انتخاب میشود . اغلب لباس های راحت میپوشند حتی در موقعیت های رسمی هم به سبک خودشان رسمی هستند مثلا اگر قرار باشد در مراسمی رسمی کت و شلوار بپوشند در رنگ غیر معمول همچون سبز آن را انتخاب میکنند اگر فردی علاقه مند به استایل هنری جسارت پوشیدن لباس های خلاقانه و خاص را نداشته باشند میتواند اکسسوری های متفاوت و جذاب هنری را با لباس های ساده و تک رنگ هماهنگ کنند.

 

شما عزیزان میتوانید ویدئو اختصاصی این استایل را از اینجا تماشا کنید

دیدگاه ها درباره این مطلب