استایل ماکسیمال چیست؟

استایل ماکسیمال چیست؟

استایل ماکسیمال

استایل ماکسیمال همانطور که از اسم اش مشخص می باشد، استایلی است که سعی دارد تا با استفاده حداکثری از پوشاک و اکسسوری ها، جلوه ای متفاوت را ارائه بدهد. از بارز ترین ویژگی های این استایل می توان به استفاده از لباس های چند لایه ای،استفاده از رنگ های جیغ و تعداد بسیار زیاد اکسسوری اشاره کرد.

“استایل ماکسیمال چیست؟” این سوالی است که در این مطلب قصد داریم تا با جزئیات کامل پاسخ بدهیم. همچین در ادامه مطلب به راهنمای استایل ماکسیمال می پردازیم و به شما خواهیم گفت که با استفاده از چه مواردی به یک استایل ماکسیمال جذاب دست پیدا خواهید کرد. بنابراین تا انتها همراه ما باشید.

نگاهی کوتاه و اجمالی بر ماکسیمال و مینیمال

در استایل ها معمولا نقاط مقابلی وجود دارند که کاملا بایکدیگر در تضاد می باشند به طور مثال می توان استایل fast show و استیل slow show اشاره کرد. استایل ماکسیمال نیز دقیقا در نقطه مقابل مینیمال قراردارد. استایل ماکسیمال بر این باور است که باید با جزئیات بسیار و شلوغ کردن استایل به جذابیت رسید، اما استایل مینیمال همیشه سعی دارد تا زیبایی و جذابیت را در جزئیات کمثر پیدا کنید و استفاده بسیار زیاد از اکسسوری و لباس های چند لایه را نمی پسندد.

تضاد این دو استال را می توان فراتر از پوشاک دید و اثرات اش در دکوراسیون نیز بسیار مشهود می باشد. استایل مینیمال بر این باور است که باید در طراحی دکوراسیون از سادگی بهره برد و در نوع رنگ ها بیشتر به به سراغ رنگ های خنثی و رنگ های جامد می روند. اما سبک ماکسیمال همیشه به دنبال رنگ های گرم می رود و هر چه محیط را شلوغ تر طراحی کنید، به سبک ماکسیمال نزدیک تر خواهید بود.

دیدگاه ها درباره این مطلب